Niezapomniana impreza

Jak zaplanować najlepsze wesele w życiu? Nie jest to na pewno łatwą sprawą, ponieważ każdy z nas ma zupełnie inne wymagania. Poza tym weselisko z prawdziwego zdarzenia nie tylko wymaga kreatywności, ale również pomysłowości. Nie ma się co oszukiwać, że na taką imprezę wyda się małe pieniądze. Można jak najbardziej, ale musimy liczyć się z tym, że będzie to mała impreza, gdzie nie do końca wszyscy będą się dobrze bawić. Zacznijmy jednak od samego początku. Jakie chcecie mieć wesele? Czy ma być to impreza na setkę gości? Czy planujemy przybycie połowy miasta i z innych miejscowości jeszcze, przez co konieczna będzie sala na trzysta osób? A może chcemy się po prostu spotkać z najbliższymi i spędzić z nimi miło czas tylko przy obiedzie i ewentualnym deserze? Decydując się na jedną z tych opcji będziemy wiedzieli jakie plany musimy zrobić kolejne.

O ile zaplanowanie małego przyjęcia weselnego nie powinno być dla Was problemem, o tyle organizacja większej imprezy, to już będzie coś. Po pierwsze musicie zaplanować datę imprezy i wybrać odpowiednie miejsce. Wiedźcie jednak, że na te sale najładniejsze, najbardziej atrakcyjne cenowo trzeba czasem sporo czasu czekać. Bywają takie pary młode, które datę weseliska wyznaczają dopiero za dwa lub trzy lata, aby być pewnym, że będzie się miało to co się chce, a nie tylko to co zostanie. Na co zwracać uwagę podczas wyboru sali weselnej? Przede wszystkim na miejsce - czy dla wszystkich wystarczy i na klimatyzację. Chyba nikt nie chce, żeby jego goście weselni podczas całej imprezy się podusili. Niech jednak nie będzie to za duża sala, gdzie goście będą się gubić i szukać siebie nawzajem. Bardzo dobrze spisuje się jedna sala, gdzie można umieścić ze spokojem i stoły z jedzeniem oraz znajdzie się przy tym odpowiednia ilość do tańczenia. Dobrze, gdyby były tam również duże okna, które będzie można w każdej chwili otworzyć.

Po wyborze sali, czas na zaplanowanie innych weselnych detali, jak chociażby samochód, czy też zespół i fotograf. O ile samo auto można jakoś zaklepać przed ślubem, tak rezerwując fotografa i zespół/DJa kierujmy się zasadą, że najlepszych trzeba rezerwować najszybciej. Na takie osoby również czasem trzeba czekać około dwóch lat, dlatego takich tematów nie zostawiajmy na sam koniec. Potem przyjdzie czas na wybór zaproszeń, zawiadomień. Nie zapominajcie również o zdobieniach weselnych, które będą nadawały uroku całemu spotkaniu. Niech to wesele, niezależnie od ilości zaproszonych gości, będzie czymś wyjątkowym i niezapomnianym.